Uwieczniaj chwile na zdjęciach

Jest taki jeden wyjątkowy dzień w życiu prawie każdego człowieka, który chcemy przeżyć jak najlepiej.

 

album ślubny ze zdjęciamiMówię tu oczywiście o dniu ślubu. Dzień w którym zawieramy związek małżeński i wiążemy się z tą drugą osobą na całe życie jest niesamowicie ważny. Dlatego tak bardzo pragniemy żeby wszystko w tym dniu było idealne i układało się jak najlepiej. Przede wszystkim zadbaj o to, żeby wspomnienia z tej pięknej uroczystości nigdy nie wyblakły. Jak to zrobić? Oczywiście zatrudniając fotografa ślubnego, który uwieczni całą ceremonię i przyjęcie. Dzięki temu będziecie mogli codziennie wracać do tego pięknego czasu nie tylko myślami!  Album ślubny to piękna pamiątka, która przypomina o tej uroczystości, o sakramencie. Warto mieć taki albumik na swojej półce, nawet jeśli nie jesteś zbyt sentymentalny. Uwierz mi, że Twoje pociechy z chęcią będą oglądały mamusię i tatusia na ślubnym kobiercu! Daj więc im taką możliwość. Fotoalbum to fajna sprawa nie tylko jeśli chodzi o ślub. To również dobry patent na uwiecznienie chrzcin, komunii czy okrągłej rocznicy. Zdjęcia wywołane, wydrukowane są o wiele przyjaźniejsze. Zawsze milej mi się ogląda zdjęcia, które mogę wziąć do ręki niż te na ekranie monitora. Mają one swój niepowtarzalny charakter. Dlatego uważam, że zestaw fotoalbumów to obowiązkowa pozycja w każdym domu! Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać z ilością zdjęć. Szczególnie jeśli robisz je samodzielnie. Nie fotografuj każdej sytuacji. Nikt tych zdjęć nie będzie oglądał. Nawet Ty!

Rób zdjęcia, które kogoś zainteresują, a przede wszystkim takie, do których Ty będziesz chętnie wracał ! Żyj jednak chwilą i tym co się dzieje, nie myśl cały czas o uwiecznianiu wszystkiego, bo wtedy przestajesz skupiać się na tym co czujesz.

Nie warto zatracać się. Co z tego, że będziesz mógł kiedyś wrócić do tych wydarzeń skoro nie będą one niosły za sobą żadnego emocjonalnego ładunku? Dlatego dobrze jest jeśli najważniejsze wydarzenia uwiecznia ktoś postronny. Dzięki temu będziesz mógł pokazać to wszystko dzieciom i wnukom.

Script logo